درباره مای

برند مای

برترین نام تجاری آرایشی و بهداشتی در ایران که توسط شرکت آریان کیمیا تک و در ایران و تحت لیسانس شرکت کال اند کو (Kahlwax.de) که قدمتی دیرینه در کشور آلمان و شهر هامبورگ دارد، تولید و عرضه شد.

تاریخچه

شرکت آریان کیمیا تک در سال ۲۰۰۳ میلادی با سرمایه گذاری بخش خصوصی، تأسیس گردید. عمده فعالیت شرکت آریان کیمیا تک تولید، فروش و توزیع محصولات مراقبت از پوست و مو، محصولات آرایشی،عطر و همچنین دارو می باشد. محصولات مای با استفاده از مواد اولیه توصیه شده شرکت کال اند کو آلمان در مدرنترین کارخانه آرایشی و بهداشتی خاورمیانه (آریان کیمیا تک) در کشور عزیزمان ایران و با استاندارهای جهانی متولد شد‌ه‌اند. استانداردهای بین المللی مانند GMP و ISO 22716 تنها، نمونه هایی از کیفیت و کنترل کیفیت محصولات تولیدی شرکت آریان کیمیا تک و برند مای می باشند. حفظ سلامت و محافظت از پوست و مو مصرف کنندگان از ماموریت های اصلی برند مای است. برند مای سعی کرده که با افزایش تولید و ایجاد تنوع محصولات در راستای برآورده کردن نیازهای رو به تغییر جامعه در جهت ارتقای سلامت و زیبایی در جامعه ایران گام بردارد.

آریان کیمیا تک به عنوان برترین تأمین کننده دانش محور محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه و حضور در ۵ قاره برای تأمین و فروش محصولات دارویی آرایشی و بهداشتی با کیفیت و قیمت متناسب ایفاء نقش می کند و هر روزه در راستای بهبود کیفیت و کسب رضایت مشتریان گام بر می دارد.

gmp certificate
صادرکننده نمونه

افتخارات

  • دریافت گواهینامه ۹۰۰۱-۲۰۰۸ ISO از آکادمی DQS  آلمان در سال ۱۳۹۰
  • کسب عنوان واحد نمونه صنعتی از وزارت صنایع و معادن در سال ۱۳۹۱
  • صادرات به کشورهای حوزه خاورمیانه و CIS  در سال ۱۳۹۲
  • کسب عنوان پیشتاز بازار درحوزه آرایشی و بهداشتی در سال ۱۳۹۲ ( قهرمان صنعت)
  • کسب تندیس های «برند برتر، کیفیت برتر» و تندیس «رضایت مشتری» در سال ۱۳۹۲
  • کسب عنوان برند برتر در حوزه آرایشی و بهداشتی در سال ۱۳۹۷
  • کسب عنوان صادرکننده نمونه کشوری در سال ۱۳۹۷
  • کسب عنوان واحد صنعتی نمونه (تولید کننده برتر) در سال ۱۳۹۷

برخی افتخارات برند مای

کانال های فروش

خریداران این برند هم مشتریان تک و هم عمده فروشان هستند. این محصولات را می توانید در اکثر داروخانه ها، گالری ها، تعاونی ها و فروشگاه های زنجیره ای بیابید. برخی محصولات بهداشتی مای نیز در سوپرمارکت ها به فروش می رسند.

برند مای اکنون به کشورهای عراق، افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، کنیا صادر می شود.